Zarządzanie przyrodą - rekrutacja na studia

Rozpoczynamy rekrutację na nowy kierunek w ofercie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy – zarządzanie przyrodą, ponieważ właśnie otrzymaliśmy zgodę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwo Wyższego na uruchomienie kierunku. Na studia I stopnia można rejestrować się do 13 września.

Studiując Zarządzanie przyrodą poznasz nowoczesne techniki badań laboratoryjnych i terenowych, prawne uwarunkowania ochrony przyrody oraz zdobędziesz wiedzę na temat zarządzania i finansowania działalności pro-przyrodniczej. W trakcie studiów odbędziesz kilkumiesięczną praktykę zawodową przygotowującą Cię do sprawnego funkcjonowania na współczesnym rynku pracy.

Jako absolwent Zarządzania przyrodą będziesz wykształconym przyrodnikiem, profesjonalistą przygotowanym do wykonywania ekspertyz opartych na szczegółowych badaniach, odpowiadających standardom europejskim. Dowiedz się więcej o tym kierunku i zarejestruj w naszym systemie na www.rekrutacja.ukw.edu.pl.