Pomiar przywiązania - seminarium warsztatowe

Polski Oddział Towarzystwa Badań nad Emocjami i Przywiązaniem (SEAS-Polska) oraz Instytut Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zapraszają osoby prowadzące badania naukowe nad przywiązaniem oraz wszystkich, dla których tematyka przywiązania jest ważna z racji działań praktycznych w tematyce przywiązaniowej na seminarium warsztatowe pt. Pomiar przywiązania – metody ilościowe i jakościowe.

Gośćmi specjalnymi Seminarium będą dr phil. Karin Grossmann i prof. emeritus Klaus Grossmann z Uniwersytetu w Regensburgu, którzy są wybitnymi teoretykami i badaczami przywiązania na świecie oraz inni znani badacze przywiązania w Polsce. Seminarium odbędzie się  w dniach 27-28 września 2016 roku.

Efektem warsztatów będą tematyczne publikacje zbiorcze poświęcone pomiarowi ilościowemu i jakościowemu przywiązania. Ze względu na warsztatowy charakter Seminarium liczba miejsc jest ograniczona. Zapisów można dokonywać poprzez formularz rejestracyjny (zapisz się na warsztaty). szczegóły oraz kontakt do organizatorów znajdują się na stronie internetowej: seaspolska.org oraz w załączonym pliku.