Składanie wniosków o stypendium

Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich informuje, że w roku akademickim 2016/2017 logowanie na wszystkie typy stypendiów (rektora dla najlepszych studentów, socjalne, specjalne dla osób niepełnosprawnych) będzie odbywało się drogą elektroniczną w systemie USOSweb na stronie www.usosweb.ukw.edu.pl w dniach 17 października -23 października 2016 r.

Wydrukowane wnioski należy złożyć w terminie od 24 października - 28 października 2016 r.:

• Stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych - Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych,
    adres: ul. Chodkiewicza 30, Budynek E, pokój 013 poziom -1
  • Stypendium socjalne. rektora dla najlepszych studentów, dla najlepszych doktorantów - Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich, ul. Łużycka 24 (Dom Studenta nr 1 Romek), pokój 1.

Informujemy, że studenci niepełnosprawni (głównie z I roku), którzy nie dostarczyli jeszcze orzeczenia o niepełnosprawności, powinni zgłaszać się do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych celem dostarczenia jego kopii (oryginał orzeczenia do wglądu) albo przesłać zeskanowany dokument na adres e-mailowy BON- u (niepelnosprawni@ukw.edu.pl) do dnia 21 października br. (piątek) do godziny 12:00.

Regulim przyznawania stypendium.