Praca: Specjalista w Biurze Funduszy Europejskich

Rekrutacja wewnętrzna

Biuro Funduszy Europejskich i Współpracy z Regionem poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe,
  • udokumentowana znajomość zagadnień dot. pozyskiwania funduszy europejskich;
  • znajomość mechanizmów działania programów operacyjnych;
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie przygotowywania wniosków aplikacyjnych o środki z funduszy strukturalnych,
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie rozliczania projektów dofinansowanych z UE;
  • minimum 2 lata doświadczenia w powyższym zakresie
  • umiejętność zarządzania czasem i działania w sytuacjach kryzysowych.
  • zrównoważenie, zdolność współżycia z ludźmi i wysoka kultura osobista;

Szczegółowy zakres obowiązków, odpowiedzialności i uprawnień na zajmowanym stanowisku pracy:

• Analizowanie dokumentacji programów i inicjatyw europejskich pod kątem uczestnictwa pracowników i studentów Uczelni w tych programach.
  • Monitorowanie konkursów ogłaszanych w ramach programów wdrażania poszczególnych funduszy
  • Przekazywanie zainteresowanym jednostkom Uczelni informacji o możliwości uczestnictwa Uniwersytetu w konkretnych konkursach
  • Opracowanie lub pomoc w opracowywaniu wniosków o finansowanie projektów
  • Monitorowanie realizacji projektów w zakresie organizacyjno – finansowym
  • Udział w działaniach informacyjno – promocyjnych o projektach Uniwersytetu finansowanych z funduszy strukturalnych (europejskich)
  • Konsultacje z instytucjami odpowiedzialnymi za wdrażanie i zarządzanie funduszami europejskimi
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji i umiejętności w zakresie korzystania z funduszy strukturalnych (europejskich)

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt z kierownikiem Biura Funduszy Europejskich i Współpracy z Regionem, Tel 34-19-199, e-mail banaszak@ukw.edu.pl. Termin przesyłania zgłoszeń: 20 października 2016, godz. 15.