Zostań sędzią piłkarskim

Zapraszamy studentki oraz studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy do zapisów na kurs sędziego piłki nożnej. Jeśli interesujesz się sportem, lubisz aktywność fizyczną, wyjazdy oraz kontakty z ludźmi, to jest to zajęcie dla Ciebie.

Kurs prowadzony jest przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej w Bydgoszczy, a jego organizatorem dla studentów UKW jest wykładowca z Instytutu Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej, dr Michał Sobczak, sędziujący mecze w polskiej I lidze.

Zajęcia będą się odbywały średnio dwa razy w tygodniu, a ich rozpoczęcie planowane jest na drugą połowę listopada (koniec zajęć pod koniec lutego). Pełna odpłatność za kurs wynosi 300 złotych i obejmuje materiały szkoleniowe, przepisy gry oraz program instruktażowy. Wkład ten zwraca się już w pierwszych 3-4 tygodniach sędziowania.

Zapisy oraz ewentualne pytania prosimy kierować na adres sobe@wp.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada.