Praca: Specjalista w Biurze Funduszy Europejskich

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty w Biurze Funduszy Europejskich i Współpracy z Regionem.

Opis stanowiska:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • udokumentowana znajomość zagadnień dot. pozyskiwania funduszy europejskich;
  • znajomość mechanizmów działania programów operacyjnych;
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie przygotowywania wniosków aplikacyjnych o środki z funduszy strukturalnych,
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie rozliczania projektów dofinansowanych z UE;
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (mile widziane w uczelni wyższej)
  • umiejętność zarządzania czasem i działania w sytuacjach kryzysowych.
  • zrównoważenie, zdolność współżycia z ludźmi i wysoka kultura osobista;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w miejscu o wysokim prestiżu społecznym

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres e-mail: fundusze@ukw.edu.pl w terminie do 25 listopada 2016 r.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (j.t. Dz.U z 2014r., poz. 1182 z póżn.zm.)