Doświadczalnia sukcesu już 9 listopada

"TechKlub i historia pewnej kooperatywy- czyli o tym, jak osiągnąć sukces na rynku pracy." Daniel Webster mawiał: „Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce”. Wystarczy odkryć drogę prowadzącą do niego i śmiało nią podążyć! Zastanawiasz się, jak tego dokonać? Przyjdź, posłuchaj i pozwól się zainspirować!

Katedra Pedagogiki Pracy i Andragogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Koło Naukowe Doradców Zawodowych i Personalnych zapraszają na V spotkanie z cyklu Doświadczalnia sukcesu p.t. „TechKlub i historia pewnej kooperatywy - czyli o tym, jak osiągnąć sukces na rynku pracy”, które będzie mieć miejsce 9 listopada (środa) w Auli NOVA  (główny kampus UKW przy ulicy J. K. Chodkiewicza 30). Start - godzina 13.45. Spotkanie poprowadzą:

Małgorzata Jankowska - rekonstruktorka i doradczyni w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Wspierania Ekonomii Społecznej. Od 8 lat związana z sektorem pozarządowym, specjalistka w dziedzinie marketingu i PR.

Anna Szmyd - absolwentka Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, Szkoły Trenerów Biznesu FRDL w Warszawie oraz Programu PROMENGO Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich w Warszawie (Menadżerowie NGO). Animatorka w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Wspierania Ekonomii Społecznej.

Serdecznie zapraszamy!