Konkurs dla młodych poetów - czasopismo Atheneum zaprasza

Po raz drugi redaktorzy Atheneum i twórca działu W CIENIU PIÓRA – Bateryjka zachęcają studentów do wzięcia udziału w konkursie poetyckim!

Wszyscy, którzy chcą zaprezentować swoją twórczość w konkursie proszeni są o nadsyłanie czterech wierszy o tematyce dowolnej, do 4 kwietnia 2008 roku na adres echra@tlen.pl. Rozwiązanie konkursu nastąpi 10 kwietnia br. podczas Przeglądu Eksperymentalnych Studenckich Tworów Karkołomnie Artystycznych PESTKA 2008. Dla zwycięzcy przewidziana jest atrakcyjna nagroda, oraz możliwość opublikowania wierszy na łamach Atheneum.

POSZUKIWANY, POSZUKIWANA

Uwaga, Uwaga!, Redakcja Atheneum ogłasza plebiscyt na:

NAJBARDZIEJ POPULARNEGO WYKŁADOWCĘ UKW!

Może być popularny dlatego że:

• jest bardzo lubiany
  • ceniony
  • ma dobry kontakt ze studentami
  • ma duże poczucie humoru
  • ciekawie prowadzi swoje zajęcia
  • posługuje się niekonwencjonalnymi sposobami nauczania
  • jest cięty „jak brzytwa”, tzw. piła
  • niewielu studentów zdaje u niego egzamin
  • mówi się o nim, że jest legendą

A także wiele innych powodów, dla których uważacie, że to właśnie Wasz Wykładowca zasługuje na miano NAJPOPULARNIEJSZEGO!

Głosujcie na swojego Wykładowcę wysyłając maila na adres: plebiscyt.atheneum@gmail.com
Nie zapomnijcie podać pełnego imienia i nazwiska wykładowcy, wydziału, na którym pracuje i co najważniejsze to, dlaczego jest popularny. Rozstrzygnięcie konkursu na antenie Radia UKW oraz na stronie internetowej uczelni.

Czekamy na Wasze propozycje!