Wyniki konkursu na Kanclerza UKW

Komunikat Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w sprawie rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko Kanclerza UKW.

Niniejszym informuję, że w wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego, na stanowisko Kanclerza UKW została wybrana Pani mgr Renata Malak.

Do Komisji pod przewodnictwem dr hab. Zbigniewa Bukowskiego, prof. nadzw. wpłynęło 6 ofert. Komisja zarekomendowała kandydaturę pani Renaty Malak, która została przyjęta pozytywnie przez JM Rektora prof. dr. hab. Jacka Woźnego. Senat w głosowaniu tajnym w dniu 25 października wydał pozytywną opinię w powyższej sprawie tym samym akceptując decyzję Rektora. Kanclerz rozpoczęła pracę na nowym stanowisku z dniem 2 listopada br.

Pani Renata Malak jest absolwentką naszej Uczelni, ukończyła Wydział Humanistyczny, Instytut Administracji i Zarządzania oraz Instytut Politologii i Nauk Społecznych, dwuletnie studia podyplomowe MBA o kierunku „Zarządzanie przedsiębiorstwem” w WSB w Gdańsku, roczne studia podyplomowe Menedżer Jakości oraz z zakresu Prawa Zamówień Publicznych w UMK w Toruniu. Posiada uprawnienia do przeprowadzania audytów wewnętrznych oraz certyfikat Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakością. Od 2001 roku zajmowała stanowiska kierownicze w administracji UKW, od 2012 roku była zastępcą kanclerza. Dwukrotnie pełniła funkcję Senatora reprezentując pracowników niebędących nauczycielami akademickimi w Senacie, była członkiem wielu Komisji uczelnianych.