Projekty z programu Erasmus + - spotkanie informacyjne dla pracowników

Zapraszamy pracowników do udziału w spotkaniu informacyjnym pt.: "Możliwości udziału polskich uczelni w projektach międzynarodowych programu Erasmus+", które odbędzie się w środę 30 listopada 2016 w Sali Senatu UKW. Spotkanie poprowadzi ekspert z Narodowej Agencji Programu Erasmus+ Pani Katarzyna Żarek.

Rejestracja on-line na szkolenie będzie aktywna do 28.11.2016. Formularz elektroniczny dostępny jest na stronie Biura Współpracy Międzynarodowej: bwm.ukw.edu.pl, zakładka – Wydarzenia.

Zapisy na konsultacje z ekspertem prowadzi Aleksandra Koperska-Kowalczyk, tel. 52 341 91 08, e-mail:akoperska@ukw.edu.pl.

Tematem spotkanie będą projekty centralne programu Erasmus+ oraz projekty typu Partnerstwa strategiczne na rzecz szkolnictwa wyższego w programie Erasmus+.

Link do rejestracji.