Wybory uzupełniające do Samorządu Studenckiego

Już 21 listopada odbędą się wybory uzupełniające do Wydziałowych Samorządów Studenckich Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Studenci będą wybierać swoich reprezentantów, którzy będą pracować na rzecz akademickiej społeczności przez kolejny rok.

Te wybory są wynikiem ukończenia studiów przez kilku członków Samorządu Studenckiego wybranego rok temu. Studenci będą mogli oddawać swoje głosy w godz. 10 – 15 w następujących lokalizacjach:

• Studencka Okręgowa Komisja Wyborcza nr 1 - ul. Chodkiewicza 30 (WMFiT, WH, WPiP, WEM, WNP, WAiNS),
  • Studencka Okręgowa Komisja Wyborcza nr 2 - ul. Grabowa 2 (WH),
  • Studencka Okręgowa Komisja Wyborcza nr 3 - ul. Kopernika 1 (WMFiT),
  • Studencka Okręgowa Komisja Wyborcza nr 4 - ul. Ogińskiego 16 (WAiNS, WKFZiT),
  • Studencka Okręgowa Komisja Wyborcza nr 5 - ul. Poniatowskiego 12 (WH, WNP),
  • Studencka Okręgowa Komisja Wyborcza nr 6 - ul. Mińska 15 (WFZiT),
  • Studencka Okręgowa Komisja Wyborcza nr 7 - ul. Staffa 1 (WPiP),
  • Studencka Okręgowa Komisja Wyborcza nr 8 - ul. Jagiellońska 11 (WH, WAiNS),

Wyniki zostaną ogłoszone 22 listopada. Następne Wydziałowe Rady Samorządu do 2 grudnia przeprowadzą wybory przewodniczącego, wiceprzewodniczącego i sekretarza. 8 grudnia odbędzie się zebranie sprawozdawcze wyborcze, na którym zostanie wybrany nowy Przewodniczący Samorządu Studenckiego. W załączniku zamieszczamy kandydatów do wyborów Wydziałowych Samorządów Studenckich.