Szlachetna Paczka - Wielki Finał z udziałem UKW

Szanowni Państwo

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Pracownikom oraz Studentom Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego za udzielone wsparcie dla Szlachetnej Paczki. Nasza Uczelnia po raz pierwszy w zorganizowanej formie uczestniczyła w tym wspaniałym przedsięwzięciu, które od kilkunastu już lat porusza całą Polskę. Dzięki Wam uszczęśliwiliśmy rodzinę państwa Barbary i Jarosława wraz z dziećmi mieszkającą w dzielnicy Piaski. Ilość zebranych darów przerosła nasze najśmielsze wyobrażenie, dlatego mam pewność, iż zbliżające się Święta pozwolą choć na chwilę zapomnieć im o troskach dnia codziennego.

Chciałbym szczególnie podziękować wolontariuszom z naszej Uczelni, którzy przez kilka dni z pełnym poświęceniem angażowali się w zbiórkę: Dagnie Umerskiej, Łukaszowi Mylerowi, Natalii Granowskiej, Michalinie Dzięciołowskiej, Magdalenie Kajak, Janowi Baumgartowi, Aleksandrze Beltrowskiej, Monice Mrotek, Martynie Wichrowskiej, Magdalenie Sławińskiej, Julii Czarneckiej, Magdalenie Rutkowskiej, Wiktorii Wiśniewskiej, Ilonie Achramowicz, Paulinie Wasielewskiej, Weronice Pipowskiej i dr Annie Rutkowskiej.

Rektor UKW
                                                                           Prof. zw. dr hab. Jacek Woźny

A już w styczniu nasz Uniwersytet włączy się do kolejnej akcji charytatywnej - Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do zobaczenia na Starym Rynku!