Nowy Przewodniczący Samorządu Studenckiego

W dniu 8 grudnia 2016 r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Na spotkaniu obecny był prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia dr hab. Benedykt Odya, prof. nadzw.

Podczas obrad sprawozdania złożyli Przewodniczący poszczególnych Wydziałów, Przewodniczący Komisji Stałych, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej oraz Przewodniczący Samorządu Studenckiego. Kandydat na Przewodniczącego Samorządu Studenckiego, Rafał Bagrowski, przedstawił swój program wyborczy, a następnie w głosowaniu tajnym został wybrany bezwzględną większością głosów. Zaproponował na swoich wiceprzewodniczących Marcina Pezdę i Huberta Cholewę. Obaj kandydaci otrzymali pozytywną opinię Parlamentu. Powołano również Pełnomocników i uchwalono nowy Regulamin Samorządu Studenckiego wraz z załącznikami.