Nowy Rok zacznij od studiów podyplomowych

Zimą zapisz się na studia podyplomowe w UKW! Szukasz nowych kwalifikacji? Chcesz poszerzyć swoje kompetencje? Zajrzyj i zapisz się.

Co robisz w marcu? Studiujesz!

1. Marketing internetowy i e-biznes - START III EDYCJI – 20 lutego 2017 roku (rekrutacja do 15 lutego).

UWAGA! Zniżka dla absolwentów UKW

1. Psychologia Sądowa i Mediacje – START II EDYCJA - rekrutacja będzie do 13 stycznia 2017 r. (uruchomienie luty 2017r.)
  2. Psychologia kliniczna – rekrutacja do 31.01.2017r.
  3. Specjalista Szkolnictwa Artystycznego – rekrutacja do 3 stycznia 2017r.
  4. Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka – rekrutacja do 31 stycznia 2017 r. (rozpoczęcie zajęć: luty 2017r.)

Dołącz do studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego!

www.studiapodyplomowe.ukw.edu.pl

Co zrobić aby zapisać się na studia podyplomowe:

• Należy wejść na stronę www.studiapodyplomowe.ukw.edu.pl
  • Następnie wybrać interesujący Ciebie kierunek
  • Zarejestrować się na stronie https://podyplomowe.ukw.edu.pl/.
  • Wydrukować z systemu druki oraz dołączyć pozostałe  wymagane dokumenty i dostarczyć osobiście lub wysłać listownie na adres podany w opisie kierunku.
  • O terminie rozpoczęcia zajęć zostaniesz powiadomiony tydzień przed planowanym zjazdem.