I Bal Uniwersytecki

Każdy zasługuje na chwilę zapomnienia przy okazji karnawałowego szaleństwa. Zachęcamy Państwa do spożytkowania tego okresu na zabawę podczas I Balu Uniwersyteckiego, mającego na celu integrację środowiska akademickiego oraz zapoczątkowanie nowej tradycji. Bal odbędzie się w dniu 28 stycznia 2017 r. (sobota) w restauracji „Uniwersytecka” w Bydgoszczy, przy ul. gen. W. Andersa 1 (Fordon).

Bal skierowany jest głównie dla Pracowników, Studentów oraz Sympatyków bydgoskich uczelni publicznych, Bilety do nabycia w biurze restauracji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub w innym terminie – wyłącznie po indywidualnym ustaleniu dokładnej daty i godziny. Nie będzie prowadzona rezerwacja, tylko bezpośrednia sprzedaż (bral limitów zaproszeń na poszczególne Uczelnie), Wielkość stolików dostosowujemy do potrzeb Gości, W cenie biletu organizatorzy zapewniają pełne wyżywienie uczestników Balu (proponowane menu zamieszczamy poniżej); miłą i fachową obsługę kelnerską; dekorację sali i stołów, szatnię z obsługą; bezpieczeństwo, na które składają się m. in. ochrona fizyczna obiektu, system monitoringu oraz ochrona grupy interwencyjnej; miejsca parkingowe usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji.

Organizatorem Balu jest restauracja „Uniwersytecka” w Bydgoszczy.