Student UKW na zawodach karate WKF w Paryżu

W dniach 27-29 stycznia 2017 r. w Paryżu odbędą się prestiżowe zawody Karate WKF (dyscyplina olimpijska) z cyklu Premier League. Będzie to pierwszy turniej z tego cyklu w tym roku z rekordową frekwencją. W hali imienia Pierre'a de Coubertin wystąpi 1247 karateków z 79 państw, czyli średnio w każdej konkurencji wystartuje ponad 100 zawodników.
W turnieju swojego reprezentanta będzie miała również nasza uczelnia.  W kategorii kumite mężczyzn +84 kg wystąpi student III roku Wychowania Fizycznego Mariusz Migdalski. Mariusz jest reprezentantem kadry narodowej, medalistą Mistrzostw Polski, Akademickich Mistrzostw Polski oraz zwycięzcą Pucharu Polski seniorów w karate WKF. W październiku został także powołany do reprezentacji Polski, która walczyła na Mistrzostwach Świata w Linz w Austrii.

Szczegóły!