Dofinansowanie z EFS wspierające przedsiębiorczość

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego ogłosił konkurs na składanie wniosków o dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego projektów w ramach Priorytetu VIII, Działanie 8.2, Poddziałanie 8.2.1, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, obejmujących:

• staże i szkolenia praktyczne dla: pracowników przedsiębiorstw w jednostkach naukowych oraz pracowników naukowych (uczelni i innych jednostek naukowych) w przedsiębiorstwach

• promocję idei przedsiębiorczości akademickiej, w celu komercjalizacji wiedzy i umiejętności zespołu działającego na uczelni lub w przemyśle (firmy typu spin off lub spin out)

• szkolenia i doradztwo dla pracowników uczelni i jednostek naukowych, doktorantów, studentów i absolwentów uczelni zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą typu spin off lub spin out.

Wszelkie informacje na temat konkursu mogą Państwo uzyskać w Punkcie Informacyjnym - Departament Polityki Regionalnej, ul. M. Skłodowskiej-Curie 73, 87-100 Toruń, pokój 1, tel. 056-656-10-55 oraz na stronie internetowej:
www.fundusze.kujawsko-pomorskie.pl