Koncert Ewy Kryzy - Beanus 27.03.2017 r.

Uniwersyteckie Centrum Kultury i Inicjatyw Społecznych przy UKW zaprasza do Beanusa przy ul. Chodkiewicza 30 w poniedziałek dnia 27.03.2017 r. na godz. 12.00 na koncert Ewy Kryzy zatytułowany „Wolna jak ptak”.

Ewa Kryza jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Na koncertach występuje z zespołem wykonując własne utwory oraz polskie i zagraniczne covery. Pierwsze kroki na scenie stawiała w 2005 r. na Międzynarodowym Festiwalu Włoskim La Scarpa Italiana w rodzinnej miejscowości Wyrzysk.
Ma na koncie wydanych pięć singli utrzymanych w klimacie muzyki pop. Najnowszy singiel „WOLNA JAK PTAK” to pop z domieszką elektroniki.
Ewa występowała na wielu imprezach, w towarzystwie takich artystów jak Lady Pank, Enej, Kamil Bednarek, Ewa Farna, Piersi, Urszula, Grzegorz Hyży, Doda, Kora czy Mr President.
W styczniu 2014 r. zagościła w Teleexpresie, w muzycznej części Marka Sierockiego prezentując swój najnowszy singiel.
Jest laureatką Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Uczestniczyła w programie „Szansa na Sukces” z udziałem Zbigniewa Wodeckiego w 2010 r. Występowała również w programie „Mam talent”.

W koncercie wystąpi w duecie z Tomaszem Stachowiczem.