Zapraszamy na inaugurację roku akademickiego!

Zapraszamy całą społeczność akademicką na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2008/2009. Nadchodzący rok jest szczególny dla całego środowiska Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. W tym roku bowiem obchodzimy 40-lecie naszej Uczelni.

Zapraszamy 6 października do Filharmonii Pomorskiej na godzinę 12. Dzień wcześniej, 5 października o godzinie 13., w Bazylice św. Wincentego a Paulo, odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji studentów oraz pracowników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, którą koncelebrował będzie JE Ks. Biskup dr Jan Tyrawa Ordynariusz Diecezji Bydgoskiej.

Zaproszenie na inaugurację i plakat imprezy znajdują się w załączniku.

W dniu 6 października 2008 r. od godz.10.00 do godz. 15.00 ustanowione zostały godziny rektorskie. Jednocześnie, zapraszamy w tym czasie do wzięcia udziału pracowników oraz studentów UKW w uroczystości inauguracji roku akademickiego 2008/2009, rozpoczynających się w Filharmonii Pomorskiej o godz. 12.00.