Kto odnosi sukces i dlaczego? - spotkanie z coachem

Co jeśli osiągnięcia w szkole i w życiu zależą od czegoś więcej niż poziom inteligencji badanej testami IQ? Kto odnosi sukces i dlaczego? Jaka cecha jest znaczącym prognostykiem sukcesu? Katedra Pedagogiki Pracy i Andragogiki oraz Koło Naukowe Doradców Zawodowych i Personalnych zapraszają na VI spotkanie z cyklu Doświadczalnia Sukcesu pt. "Kto odnosi sukces i dlaczego? O roli talentu, pasji, wytrwałości i uporu w dochodzeniu do sukcesu".

Spotkanie poprowadzi Pani Anna Kania - psycholog, coach, trener, specjalista w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Wicedyrektor Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Izby Coachingu.

Serdecznie zapraszamy!

KIEDY? - 16.05.2017 r. (wtorek)
GDZIE? - Aula Atrium,  Campus Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ulicy J. K. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy
START? - 12.45

Anna Kania - psycholog, coach, trener, specjalista w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Wicedyrektor Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Izby Coachingu. Członek Klubu Izby Coachingu. Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi zdobyte w działach HR globalnych korporacji z branży IT oraz automotive, firmie doradczo-szkoleniowej, a także w Polskim Stowarzyszeniu Studentów i Absolwentów Psychologii m.in. na stanowisku przewodniczącej PSSiAP. Zwolenniczka strategicznego i systemowego podejścia do HR w organizacji oraz bliskiej współpracy z biznesem. Specjalizuje się w rekrutacji pracowników przy wykorzystaniu różnorodnych narzędzi, w tym metody Assessment Center. Pomysłodawczyni realizowanych i wdrażanych projektów dla klientów biznesowych z obszarów: employerbranding, badania satysfakcji pracowników, budowania systemu ocen okresowych, badania kultury organizacyjnej, zarządzania talentami. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu poruszania się po rynku pracy, poznawania strategii, narzędzi i technik efektywnego poszukiwania pracy, odkrywania samoświadomości, wewnętrznej motywacji, własnych możliwości, umiejętności oraz mocnych stron. Dwukrotna stypendystka Prezesa Rady Ministrów. W 2012 roku wyróżniona w finale konkursu Play Top HR Manager, organizowanym przez Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. oraz magazyn „Personel Plus”. Doceniana przez pracodawców nagrodami dyrektorskimi. Absolwentka akredytowanej w Izbie Coachingu „Akademii Coachingu Petrichor”, kursów „ODiTK kuźnią trenerów przyszłości” i „Zarządzanie projektami wg. metodologii IPMA”, kierunków Psychologia oraz Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy), Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (Uniwersytet Warszawski), Zarządzanie Zasobami Ludzkimi – Menedżer HR (Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku). Pasjonuje ją wspieranie innych w rozwoju, docieraniu do celów zarówno prywatnych, jak i zawodowych, przechodzeniu przez proces zmiany, odkrywanie własnego potencjału, wewnętrznych zasobów i autentycznego Ja. Prywatnie – szczęśliwa mama, która doświadcza każdego dnia, jak inspirujące może być macierzyństwo.