"Razem tworzymy historię"

Już 12 października na parkiet Zespołu Szkół nr 28 wyszli piłkarze ręczni Klubu Uczelnianego AZS UKW Bydgoszcz. Kibice obejrzeli pierwszy w nowym sezonie (na własnym boisku) mecz II ligi szczypiornistów. Rozgrywki poprzedziła prezentacja zespołu, zorganizowana w Sali Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w obecności przedstawicieli władz Miasta, Uniwersytetu, Okręgowego Związku Piłki Ręcznej oraz sponsorów i kibiców.

Prezentacja, połączona z konferencją prasową, miała na celu przedstawienie 25-osobowej kadry zawodników i  sztabu szkoleniowego. W rytm muzyki, w błysku fleszy odebrali oni z rąk prof. dra hab. Józefa Kubika, JM Rektora UKW, klubowe koszulki z napisem "Razem tworzymy historię"na piersiach.

Prezes AZS UKW Krzysztof Kościański oraz manager drużyny, Adam Pawłowski, podkreślali zgodnie, że celem zespołu jest zakwalifikowanie się do I ligii szczypiornistów w najbliższych dwóch latach.

Więcej informacji o zespole piłkarzy ręcznych KU AZS UKW oraz rozgrywkach ligowych na stronie: www.azs.bydgoszcz.pl