IX Sesja Naukowa Magistrantów Instytutu Psychologii UKW

Szanowni Państwo,

Zgodnie z tradycją, już po raz dziewiąty, w Instytucie Psychologii UKW odbędzie się Sesja Naukowa Magistrantów Instytutu Psychologii. Sesja jest kontynuacją cyklu corocznych spotkań dyskusyjnych skoncentrowanych wokół problematyki naukowo-badawczej Seminariów magisterskich realizowanych w Instytucie Psychologii.

Jak co roku, celem Sesji jest upowszechnienie problematyki prac magisterskich powstających w naszym Instytucie, dyskusja naukowa nad podejmowanymi w ramach Seminariów problemami badawczymi i uzyskiwanymi rezultatami badawczymi, a także wyłonienie najlepszego projektu pracy magisterskiej w Instytucie Psychologii w r.ak. 2016/2017. Wszystkie wystąpienia Magistrantów zgłoszone na Sesję zostaną ocenione przez Komitet Naukowy. Zasady obowiązujące w części konkursowej Sesji wyznacza Regulamin Konkursu na Najlepszy Projekt Pracy Magisterskiej Instytutu Psychologii UKW.

Najważniejszym założeniem organizatorów jest nadanie spotkaniu charakteru dyskusji naukowej, zatem kluczowym punktem spotkania będzie sesja dyskusyjna obejmująca wystąpienia Magistrantów i dyskusję wokół prezentowanej problematyki.

Z dumą mamy zaszczyt poinformować, iż w tym roku zaproszenie do wygłoszenia wykładu inauguracyjnego przyjęła Pani dr hab. Monika Wiłkość z naszego Instytutu, która będzie również moderować dyskusję panelową.

Tradycyjnie już Sesja jest punktem inaugurującym Dni Psychologa i w tym roku odbędzie się w dniu 22. maja w godz. 08:45-15.00, w Instytucie Psychologii.

• Prof. dr hab. Janusz Trempała
    Przewodniczący Komitetu Naukowego
  • Dr Marta Kosiol
    Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego