Rekrutacja na studia 2017/2018

Trwa rejestracja internetowa na studia w roku akademickim 2017/2018. Wszystkie niezbędne terminy rekrutacji znajdziesz w Harmonogramie Rekrutacji. Nie czekaj i wybierz już dziś najlepszy kierunek dla siebie!

Dodatkowa rekrutacja na studia I stopnia stacjonarne

Spóźniłeś się z rejestracją na studia? Przed Tobą jeszcze poprawa matury? Ciągle masz jednak szansę na rozpoczęcie studiów w październiku. Do 13 września trwa dodatkowy i przedłużony nabór na studia I stopnia stacjonarne.

W lipcu zakończyliśmy I turę rekrutacji, ale nie na wszystkie kierunki udało się wypełnić limit osób przyjętych. To stwarza szansę dla osób, które z różnych powodów nie wzięły udziału w rekrutacji na studia na największą bydgoską uczelnię. Możecie cały czas wybierać spośród kierunków humanistycznych, pedagogicznych, społecznych, inżynierskich, przyrodniczych i artystycznych. Rekrutacja w II etapie wygląda tak samo jak w I etapie – należy założyć konto na stronie www.rekrutacja.ukw.edu.pl (nie dotyczy to osób, które brały udział w I etapie rekrutacji), wybrać swój kierunek studiów, uiścić opłatę rekrutacyjną i czekać do 15 września, kiedy zostaną podane wstępne wyniki. Zobacz listę kierunków, na które możesz jeszcze się zarejestrować.

Przypominamy, że również do 13 września trwa nabór na studia niestacjonarne oraz II stopnia.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy to nowoczesna Uczelnia z tradycją. Systematyczny rozwój oraz dążenie do osiągania jak najlepszych wyników, przyczynia się do umacniania silnej pozycji szerokoprofilowego Uniwersytetu. Maturzystki i Maturzyści mogą wybierać swój wymarzony kierunek spośród 50 propozycji. Nowoczesna infrastruktura oraz bogate zaplecze naukowo-dydaktyczne sprawiają, że Studentki i Studenci naszej Uczelni mają szansę nabywać potrzebne na rynku pracy umiejętności oraz rozwijać dotychczasowe pasje. UKW to Bydgoszcz - miasto, które piękniejąc w oczach, wydobywa z siebie niezapomniany urok. W bydgoskich murach Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego każdy czuje się wyjątkowo!

Osobom spoza Bydgoszczy oferujemy, za przystępną cenę, mieszkanie w akademikach usytuowanych niedaleko uczelnianego kampusu. W ramach pomocy materialnej Studentki i Studenci UKW mogą ubiegać się o trzy rodzaje stypendiów.

Odwiedź nasz portal rekrutacyjny teraz: rekrutacja.ukw.edu.pl

Jeśli masz jakieś wątpliwości, zachęcamy do kontaktu:

Studia drugiego stopnia:

Więcej informacji: www.rekrutacja.ukw.edu.pl