Nowe kierunki studiów doktoranckich - nauki biologiczne

Od roku akademickiego 2017/2018 Wydział Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy otwiera dwa nowe, atrakcyjne kierunki studiów doktoranckich w dziedzinie nauk biologicznych – czteroletnie studia III stopnia na kierunku biologia oraz czteroletnie studia III stopnia na kierunku ekologia.

W ramach studiów doktoranci będą mogli rozwijać zainteresowania naukowe, pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności w badaniach pod kierunkiem doświadczonej kadry naukowej Wydziału Nauk Przyrodniczych. Po uzyskaniu stopnia naukowego doktora absolwenci będą przygotowani do kontynuacji akademickiej kariery naukowej i pracy w jednostkach badawczych.

Informacje na temat studiów III stopnia w ofercie Wydziału Nauk Przyrodniczych można znaleźć na stronie Wydziału.