Zespół Badawczy Instytutu Geografii UKW wyróżniony przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Podczas tegorocznej Gali Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, która odbyła się 19 czerwca 2017 roku w Toruniu, w kategorii nauka, badania naukowe, postęp techniczny, wyróżniony został Zespół Badawczy Instytutu Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Koordynatorem Zespołu jest dr Maria Dombrowicz. W skład Zespołu wchodzą: dr hab. Zbigniew Śnieszko, prof. UKW, dr Mirosław Rurek, mgr Paweł Twaróg. Wyróżnienie przyznano za dokumentację przyrodniczą wąwozu Goły Jon dla potrzeb utworzenia obiektu geoturystycznego w sąsiedztwie gmin Śliwice i Cekcyn w powiecie tucholskim.

Więcej informacji: www.pomorska.pl