Bożena Sałacińska wyróżniona przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W poniedziałek, 19 czerwca odbyła się w CKK Jordanki w Toruniu Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zostały przyznane najbardziej prestiżowe nagrody i wyróżnienia za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej, społecznej, profesjonalnej i biznesowej.
Wyróżnienie otrzymała Bożena Sałacińska, przewodnicząca Rady Słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz przewodnicząca Kujawsko-Pomorskiej Delegatury Obywatelskiego Parlamentu Seniorów. Marszałek Piotr Całbecki docenił jej działalność na rzecz społeczności senioralnej i integrację środowiska. Dzięki zaangażowaniu Bożeny Sałacińskiej Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku działający w strukturach UKW należy do wiodących w regionie.