Monografia "Theory and applications of the Kosiński’s Fuzzy Numbers"

Kilka dni temu staraniem naukowców Piotra Prokopowicza, Jacka Czerniaka, Dariusza Mikołajewskiego, Łukasza Apiecionka i Dominika Ślęzaka ukazała się monografia pt. „Theory and applications of the Kosiński’s Fuzzy Numbers”. Stanowi ona istotny wkład w upamiętnienie i propagowanie dorobku naukowego przedwcześnie zmarłego profesora Witolda Kosińskiego, który był m.in. wykładowcą na Wydziale Matematyki, Fizyki i Techniki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Warto dodać, iż monografia ukazała się w Springer Verlag – wydawnictwie o uznanej międzynarodowej renomie w dziedzinie nauk technicznych.

Wydanie tej monografii – recenzje, tłumaczenia, digitalizacja i zapewnienie wolnego dostępu jest finansowane w ramach umowy nr 542/P-DUN/2016 z dnia 22.09.2016 r. ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.