Konferencja „Wartości niematerialne w rozwoju firmy” pod patronatem UKW

Polska Izba Biegłych Rewidentów zaprasza na konferencję „Wartości niematerialne w rozwoju firmy”. Wydarzenie, nad którym Patronat objął Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, odbędzie się 19 września w gmachu Opery Nova.

Standardy rachunkowości nie dają narzędzi do właściwej wyceny wartości niematerialnych. Tymczasem stanowią one „ukryte” bogactwo decydujące o przewadze konkurencyjnej przedsiębiorstwa. Warto zatem porozmawiać o kreowaniu i wycenie tych wartości oraz o sposobach wykorzystania ich dla rozwoju firm - mówi Marzenna Rycharska, Prezes Regionalnej Rady PIBR w Bydgoszczy.

Swój udział w konferencji zapowiedzieli ludzie nauki i biznesu oraz specjaliści z zakresu ekonomii, prawa i zarządzania, w tym m.in.: prof. Tomasz Szlendak z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, dr Bartłomiej Biga z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Ewa Sowińska – wiceprezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów, Dorota Sobieniecka-Kańska – dyrektor Gdańskiego Klubu Biznesu i inni.

Konferencja „Wartości niematerialne w rozwoju firmy” będzie jednocześnie okazją, by uczcić 25-lecie Polskiej Izby Biegłych Rewidentów.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Bydgoszczy, a także Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Bydgoskie Towarzystwo Naukowe oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy. Organizatorem konferencji jest Regionalna Rada PIBR w Bydgoszczy.

Więcej informacji na temat konferencji „Wartości niematerialne w rozwoju firmy” znajduje się na stronie www.pibr-konferencja-bydgoszcz.plTam również można się zarejestrować.