Rekrutacja 2017/2018 - rejestracja do 10 października

Możecie jeszcze rejestrować się na kilka kierunków studiów i rozpocząć naukę już w roku akademiickim 2017/2018. W pierwszej kolejności należy wejść na stronę www.rekrutacja.ukw.edu.pl, założyć konto, wpisać wszystkie dane i czekać do 10 października. To wtedy zakończy się rejestracja i kilka dni później zostaną ogłoszone ostateczne wyniki.

Dodatkowe nabory na studia niestacjonarne:

• Administracja studia niestacjonarne - pierwszego i drugiego stopnia,
  • Ekonomia studia niestacjonarne pierwszego stopnia,
  • Mechatronika studia niestacjonarne pierwszego stopnia,
  • Pedagogika studia niestacjonarne pierwszego i drugiego stopnia,
  • Pedagogika wczesnoszkolna studia niestacjonarne pierwszego stopnia.
  • Wychowanie fizyczne studia niestacjonarne pierwszego i drugiego stopnia,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem narodowym studia niestacjonarne drugiego stopnia,

Przedłużone nabory na studia niestacjonarne:

• Filologia angielska studia niestacjonarne drugiego stopnia,
  • Logopedia studia niestacjonarne pierwszego stopnia,
  • Praca socjalna studia niestacjonarne pierwszego stopnia.

Lista powyższych kierunków może jeszcze zostać poszerzona – prosimy o sprawdzanie na bieżąco.

Harmonogram:

• 10 października - Zakończenie rejestracji internetowej
    Ostatni dzień wpłaty opłaty rekrutacyjnej
    WAŻNE: Kandydaci chcący zrezygnować z udziału w rekrutacji mają termin do 10 października, do godz. 24.00. W przypadku późniejszej rezygnacji opłata rekrutacyjna nie podlega zwrotowi.
  • 11 października Księgowanie opłat rekrutacyjnych kandydatów, którzy zakończyli rejestrację internetową 10 października 2017.
    WAŻNE: Kandydaci przystępujący do egzaminów wstępnych muszą w dniu egzaminu dostarczyć dowód wpłaty do Komisji Egzaminacyjnej. DOTYCZY kierunku FILOLOGIA ANGIELSKA kandydatów, którzy zapisali się na egzamin.
    WAŻNE: Kandydaci, których opłata rekrutacyjna nie została zaksięgowana, muszą wyjaśnić zaistniałą sytuację do 11 października 2017, do godz. 12.00 przedstawiając w Dziale Rekrutacji i Spraw Studenckich dowód wpłaty opłaty rekrutacyjnej.
  • 11 października - Egzaminy wstępne, dotyczy kierunku Filologia angielska.
  • 11 października - Ogłoszenie wstępnych wyników kwalifikacji.
  • 12 października - Przyjmowanie dokumentów od kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia
  • 13 października – Ogłoszenie listy osób przyjętych na studia.