Powitanie studentów zagranicznych

44 obcokrajowców, którzy rozpoczęli studia w języku polskim, zostało w piątek powitanych przez dr hab. inż. Marka Macko, prof. UKW, Prorektora ds. Rozwoju i Współpracy. Życzył studentom przede wszystkim powodzenia na pierwszych egzaminach i wielu niezapomnianych chwil podczas pobytu w Bydgoszczy. Do życzeń przyłączyła się dr Katarzyna Chmielewska, Pełnomocnik Rektora ds. Studentów Zagranicznych.

Biuro Współpracy Międzynarodowej przekazało studentom garść praktycznych informacji nt. struktury i funkcjonowania uczelni, a przedstawiciele Bractwa UKW Tryzub zaprezentowali działalność zrzeszenia studentów zagranicznych, zachęcając do współpracy. W tym roku studia na UKW rozpoczęli głównie obcokrajowy z Ukrainy i Białorusi.

Zobacz zdjęcia w galerii.