Biuro Karier zaprasza na targi pracy

Zapraszamy do udziału w Targach Pracy Offerty 2017, które odbędą się w najbliższy czwartek, 16 listopada w godz. 11.00-17.00, w HSW Łuczniczka.

Czołowe firmy z naszego regionu i nie tylko zaprezentują swoje oferty na płycie hali Łuczniczka. Swoje stoiska będą mieć też agencje pośrednictwa pracy.

Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia wyraził zgodę na usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach osób biorących udział w Targach. By móc je otrzymać, należy odebrać odpowiednie zaświadczenie z pieczątką Biura Karier wydawane w trakcie Targów.

Dlaczego warto tu być?

Zdobędziesz informacje jakie firmy planują w najbliższym czasie zatrudnienie. Porozmawiasz z osobami z działów rekrutacyjnych. Nawiążesz bezpośrednią relację z pracodawcą i zainteresujesz go swoją kandydaturą. Będziesz miał okazję zaprezentować się jako osoba aktywna. Wykorzystaj okazję. Kilkudziesięciu pracodawców na płycie targów czeka na to żeby Cię poznać.

Jak przygotować się do targów?

KROK 1 - Sprawdź jakie firmy uczestniczą w Targach (lista wystawców)

KROK 2 - Przygotuj swoje CV w wielu egzemplarzach.

KROK 3 - Zapoznaj się z ofertą warsztatów i doradztwa w strefie konsultacyjnej.

KROK 4 – Przyjdź i porozmawiaj z pracodawcami, aby dowiedzieć się jakie masz możliwości.

Organizatorem Targów Pracy Offerty jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier. Tworzą je Biura Karier sześciu największych bydgoskich uczelni publicznych i niepublicznych. W ty roku będzie z nami 90 wystawców z różnych branż. Podobnie, jak to miało miejsce w minionych latach, także i tym razem oprócz zapoznania się z ofertami pracy odwiedzający będą mogli skorzystać z kilku warsztatów, wykonać profesjonalny makijaż wraz ze zdjęciem do CV, a także spotkać z fachowcami, którzy doradzą jak zredagować skuteczne dokumenty aplikacyjne, tak aby sylwetka kandydata stała się atrakcyjna dla potencjalnego pracodawcy. Patronat nad targami objął prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

Wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziecie na stronie targów: www.offerty.byd.pl.