Spotkanie z Pracodawcą - KPMG na UKW

Kolejne spotkanie z bydgoskimi studentami i absolwentami odbędzie się już 22 listopada na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Tym razem będziecie mieli okazję spotkać nas na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych. Opowiemy Wam o możliwościach pracy w KPMG oraz o tym, jakie wymogi rekrutacyjne stawiane są kandydatom.
Podczas spotkania opowiemy również o specyfice pracy w firmie audytorsko-doradczej. Będzie to również okazja, aby dowiedzieć się więcej o pracy w poszczególnych zespołach.
Oprócz tego, eksperci KPMG podzielą się wiedzą z zakresu sprawozdań finansowych i pokażą praktyczne przykłady pracy audytora podczas wykładu „Tajniki Instytucji Finansowych” - sala 112, I piętro (budynek E), ul. Chodkiewicza 30, godz. 11.00-12.30.
Zarezerwujcie sobie czas na spotkanie z nami i koniecznie zabierzcie ze sobą CV.
Dlaczego warto się z nami spotkać?

• Dowiesz się, jakie marzenia spełniają pracownicy KPMG.
  • Podzielisz się z nami swoim marzeniem i odbierzesz nagrodę.
  • Sprawdzisz, jak do nas dołączyć.
  • Dowiesz się, jakie oferty praktyk i pracy aktualnie oferujemy.
  • Będziesz mieć okazję skonsultować swoje CV i dowiedzieć się jakich błędów unikać.

Uwaga!

Na wykład „Tajniki Instytucji Finansowych” obowiązują zapisy e-mailowe w Biurze Karier.

Wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres: biurokarier@ukw.edu.pl

Tytuł e-maila: Spotkanie z firmą KPMG.

Decyduje kolejność zgłoszeń.
Czekamy na Was na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych przy ul. Ogińskiego 16 od 8:30 do 14:30. Zapraszamy!