Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2008

Jak zarządzać własną karierą? Jak zrobić pierwszy krok na rynku pracy? Jakie kwalifikacje są pożądane? Jakie zasady panują na rynku pracy? ZAPRASZAMY NA Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2008!

To już trzecia tego typu inicjatywa Biur Karier, działających przy bydgoskich uczelniach wyższych. Po sukcesie pierwszych wspólnych Targów Pracy Porozumienie Bydgoskich Biur Karier organizuje kolejną edycję - OFFerty 2008.

Studenci, absolwenci i wszyscy zainteresowani, przygotujcie się na spotkanie z przyszłym pracodawcą i zabierzcie ze sobą na Targi dokumenty aplikacyjne. Będzie to szansa na zdobycie satysfakcjonującej pracy, dobrych praktyk oraz staży.

Już na Targach możecie zaprezentować się z dobrej strony!

Podczas Targów odbędzie się wiele imprez towarzyszących (prezentacje, warsztaty, rozmowy indywidualne itp.), umożliwiających bliższe poznanie problematyki związanej z rynkiem pracy. Dodatkowymi atrakcjami będą konkursy z nagrodami oraz pokazy grup studenckich.

Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2008
odbędą się 23 października 2008 r. w Hali Łuczniczka,
ul. Toruńska 59, w godzinach od 11:00 do 16:00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

Wstęp wolny!
Więcej informacji na stronie www.offerty.byd.pl

• Patronat honorowy nad Targami objął Prezydent Bydgoszczy – Konstanty Dombrowicz.
  • Patronat medialny sprawują: Radio GRA, Gazeta Pomorska, kariera.com.pl
  • Sponsorzy: Firma gastronomiczna „Pankowski”

UWAGA STUDENCI UKW!!

Zgodnie z pismem Prorektora ds. Dydaktycznych dra hab. Andrzeja Papuzińskiego, prof. nadzw., studenci, którzy odwiedzą targi, będą mogli na stoisku Biura Karier odebrać zaświadczenie pozwalające na usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach odbywających się w czasie trwania Targów.