Spotkanie z przedstawicielami Krajowej Szkoły Administracji Publicznej

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z przedstawicielami Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego jest podległym Prezesowi Rady Ministrów centrum kompetencyjnym, które przygotowuje kandydatów do pracy na wyższych stanowiskach w administracji publicznej.

Spotkanie odbędzie się 30.11.2017 r. (czwartek) w Auli 2.40 (Sala Konferencyjna) Biblioteki UKW w godz. 10.30-11.45. Ponadto w godz. 10.30-14.00 zorganizowane będzie stoisko informacyjno-promocyjne Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, naprzeciwko wejścia do Auli 2.40.

Kształcenie w KSAP zapewnia absolwentom znakomity początek rozwoju profesjonalnej kariery w administracji publicznej.

W Szkole tej, podczas 19- miesięcznego szkolenia słuchacze zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu nowoczesnej administracji, zapewnione są również unikatowe staże zawodowe za granicą i w kraju, intensywna nauka języków obcych, a także udział w licznych konferencjach i konwersatoriach dotyczących funkcjonowania państwa.

Słuchacze otrzymują: stypendium, gwarantowane ubezpieczenia społeczne oraz możliwość zakwaterowania w Kolegium KSAP.

Więcej informacji znajdziecie w załącznikach. Zapraszamy serdecznie!