Certyfikat językowy TOEIC – sesja egzaminacyjna

W imieniu Studium Języków Obcych UKW dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielką ETS Global dotyczącym certyfikatów TOEIC.
Zapraszamy osoby zainteresowane uzyskaniem certyfikatu językowego TOEIC® z języka angielskiego do rejestracji na pierwszą sesję egzaminacyjną, która będzie zorganizowana w styczniu 2018 na naszej uczelni. Po uzbieraniu minimalnej liczby chętnych zostanie ustalona konkretna data i wszystkie zarejestrowane osoby zostaną poinformowane z odpowiednim wyprzedzeniem.

W ramach akcji promocyjnej dla studentów, doktorantów oraz pracowników UKW cena za egzamin wraz z certyfikatem wynosi 280zł.

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się za pośrednictwem załączonego formularza!