Nie żyje Patrycja Makowska, studentka UKW

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci studentki UKW, Patrycji Makowskiej. 20-latka zginęła 23 grudnia w wypadku samochodowym.

Patrycja studiowała na II roku wojskoznawstwa, a dużą część swojego życia poświęciła strzelectwu sportowemu. Na co dzień była utalentowaną zawodniczką CWZS Zawiszy Klubu Strzeleckiego i reprezentantką Polski. Jeszcze w lipcu stała na podium Mistrzostw Polski we Wrocławiu, na swoim koncie miała wiele sukcesów w krajowych i międzynarodowych imprezach. - W naszej pamięci pozostanie jako osoba zawsze uśmiechnięta, serdeczna i pełna optymizmu. Była ambitna, zadziorna, stawiała na swoim, co pozwalało Jej osiągać tak liczne sukcesy – wspominają Patrycję działacze bydgoskiego klubu.

Rodzinie i wszystkim Bliskim składamy wyrazy żalu i współczucia.