Nowy konkurs NCBiR - studia dualne

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju  ogłosił konkurs POWR.03.01.00-IP.08-00-DUO/18 na studia dualne, dotyczące opracowania programów kształcenia i realizacji studiów dualnych.

Zachęcamy wszystkich pracowników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego do zapoznania się z założeniami konkursu.

Wymagania konkursowe, które należy brać pod uwagę przy aplikowaniu o środki:

• Kierunek lub kierunki o profilu praktycznym, na którym/ych będą realizowane działania w ramach projektu, nie posiadają na dzień złożenia wniosku negatywnej lub warunkowej oceny jakości kształcenia PKA.
  • Projekt przewiduje wyłącznie opracowanie programów kształcenia i realizację studiów dualnych, czyli kształcenia przemiennego równolegle w formie zajęć dydaktycznych realizowanych w uczelni i zajęć praktycznych odbywanych u pracodawcy, uwzględniających realizację wszystkich efektów kształcenia przewidzianych w programie kształcenia określonego kierunku studiów o profilu praktycznym.
  • Programy kształcenia realizowane w projekcie muszą być stworzone w oparciu o ramy prowadzenia studiów dualnych na kierunkach o profilu praktycznym stanowiące załącznik do regulaminu konkursu.
  • Okres realizacji projektu wynosi co najmniej 24 miesiące i nie prze3kracza 48 miesięcy
  • nabór wniosków od dnia 18 stycznia 2018 r. do dnia 2 marca 2018 r.

Więcej informacji znajduje się w dokumentacji konkursowej umieszczonej na stronie www.ncbir.pl

Szczegóły : http://www.ncbr.gov.pl/fundusze-europejskie/power/aktualnosci/art,5791,konkurs-nr-powr-03-01-00-ip-08-00-duo18-na-studia-dualne-dotyczacy-opracowania-programow-ksztalcenia-i-realizacji-studiow-dualny.html

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z pracownikami Biura Funduszy Europejskich nr tel. 52 34 19 281/199, adres e-mail: fundusze@ukw.edu.pl.