Praca: Sekretariat Dziekanów Wydziału Humanistycznego

W ramach rekrutacji wewnętrznej poszukiwany jest pracownik administracyjny do Sekretariatu Dziekanów Wydziału Humanistycznego UKW.

Warunki zatrudnienia:

• umowa o pracę na pełen etat od 1 lutego 2018 r.

Wymagania:

1. wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie w naukach prawnych, społecznych lub humanistycznych)
  2. minimum 1 rok pracy w Uczelni
  3. wysoka kultura osobista
  4. komunikatywność

Ramowy zakres obowiązków:

1. Prace administracyjne związane z nadawaniem stopni naukowych i tytułu naukowego
    (kompletowanie dokumentacji; dbanie o właściwą kolejność i terminy realizacji procedur; współpraca z kandydatami;
    organizacja obrony doktorskiej; wystawianie umów o dzieło dla promotora i recenzentów oraz prowadzenie ich rejestru;
    wstępne i ostateczne naliczenie kosztów przewodów i postępowań; sporządzanie umów w sprawie odpłatności za przewody i postępowania).
  2. Protokołowanie posiedzeń komisji przewodów doktorskich.
  3. Prowadzenie w ramach Wydziału spraw nadania tytułu doktora honoris causa.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV z fotografią w wersji elektronicznej na adres e-mail: kamila.grajkowska@ukw.edu.pl w terminie do 29 stycznia 2018 r.