Otwarty konkurs na logo i gadżet promocyjny 50-lecia Uczelni

W 2019 roku Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, spadkobierca kilkudziesięcioletniej tradycji Uczelni, obchodzić będzie złoty jubileusz 50-lecia swojego istnienia. Uczelnia powstała w 1969 roku wraz z powołaniem Wyższej Szkoły Nauczycielskiej. W latach 1974–2000 funkcjonowała jako Wyższa Szkoła Pedagogiczna oferująca również kierunki uniwersyteckie. Od roku 2000, przez pięć lat, była Akademią Bydgoską im. Kazimierza Wielkiego. W 2005 roku stała się pełnoprawnym Uniwersytetem.

Wiosną bieżącego roku, podczas Święta Uczelni, zainaugurowany zostanie rok jubileuszowy. Będzie to czas ważnych wydarzeń, których kulminacja przypadnie w połowie 2019 roku. W związku ze zbliżającymi się uroczystościami UKW ogłasza dwa konkursy trwające od 1 lutego do 30 marca 2018 roku:

• Konkurs na projekt logotypu 50-lecia Uczelni,
  • Konkurs na projekt gadżetu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na jubileusz 50-lecia Uczelni.

Szczegóły dotyczące konkursów oraz karty zgłoszeń znajdują się w regulaminach zamieszczonych poniżej.