Erasmus+ wyjazdy dla pracowników i studentów UKW

Zapraszamy pracowników UKW do wzięcia udziału w rekrutacji na wyjazdy dydaktyczne lub szkoleniowe w ramach programu Erasmus+ z krajami partnerskimi w roku akademickim 2017/18.
Uczelniami partnerskimi są:

• Belarussian State University (STA)
  • West Kazakhstan State University (STA)
  • Orekhovo-Zuyevo (STA)
  • Chmielnicki National University (STT)
  • National Technical University (STA)
  • National University of Ostroh Academy (STA)

Zasady realizacji oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są w zakładce: Erasmus+ kraje partnerskie Rekrutacja 2017/18.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 lutego 2018 roku.

Rekrutacja na studia na Białorusi i Ukrainie w ramach programu Erasmus+
Serdecznie zapraszamy do aplikowania na wyjazdy na studia do krajów partnerskich w semestrze zimowym 2018/19!
Rekrutacja dotyczy wyjazdu na Białoruś (Belarussian State University) - dla studentów biologii oraz wyjazdu na Ukrainę (Chmielnicki National University) - dla studentów: turystyki, nauk politycznych, stosunków międzynarodowych, ekonomii, pedagogiki, filologii, informatyki.
Po zapoznaniu się z Zasadami realizacji wyjazdów na studia, należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i wraz z niezbędnymi załącznikami dostarczyć do Biura Współpracy Międzynarodowej w terminie od 1.02.2018 do 28.02.2018.
Więcej informacji można uzyskać w Biurze Współpracy Międzynarodowej, ul. J. K. Chodkiewicza 30, bud. B, pok. 161, tel. 52 34 19 108, email: erasmus@ukw.edu.pl

UWAGA! Rekrutacja dla studentów przedłużona do 16 marca!