Tłumy gości na Targach Pracy

Kilka tysięcy Studentów i Absolwentów odwiedziło Targi Pracy OFFerty 2008, które odbyły się w Hali Łuczniczka 23 października. Dzięki porozumieniu Bydgoskich Biur Karier, trzecia edycja Targów Pracy odniosła ogromny sukces frekwencyjny i organizacyjny.

Odwiedzający dowiedzieli się jak zarządzać własną karierą, jak zrobić pierwszy krok na rynku pracy, jakie kwalifikacje są pożądane i jakie zasady panują na rynku pracy.

Studenci, absolwenci i wszyscy zainteresowani, spotkali się z przyszłymi pracodawcami. Mieli szansę zapytać o wymagania, pożądane kwalifikacje i skonfrontować własne wyobrażenie o konkretnym zawodzie z rzeczywistością.

Podczas Targów odbyło się wiele imprez towarzyszących (prezentacje, warsztaty, rozmowy indywidualne itp.), umożliwiających bliższe poznanie problematyki związanej z rynkiem pracy.

Zapraszamy za rok!