Bydgoskie Dyktando Języka Rosyjskiego 2018

Instytut Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej UKW w Bydgoszczy zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Bydgoskie Dyktando Języka Rosyjskiego 2018. Odbędzie się ono na dwóch poziomach. Pierwszy z nich adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów pierwszych roczników filologii i lingwistyki, którzy rozpoczęli w bieżącym roku akademickim naukę języka rosyjskiego od podstaw. Zatem będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa uczniów w progach naszej uczelni. Opiekunami projektu z ramienia UKW są dr Tamara Graczykowska i mgr Małgorzata Stefaniak. Dyktando przeprowadzą pracownicy naukowi Bałtyckiego Uniwersytetu Federalnego im I. Kanta z Kaliningradu.

Termin konkursu - 9. kwietnia 2017 r.
Rozpoczęcie konkursu o godzinie 10.30 w gmachu Biblioteki UKW przy ul. K. Szymanowskiego 3.

Zgłoszenia do 30. marca 2018 r. oraz wszelkie zapytania prosimy kierować na adres:
a.graczykowski@wp.pl -  tel. 508 951 469 lub gosia.stef@interia.pl - tel. 603 545 039.

Liczymy na aktywny udział uczniów. Będzie to dla nich wspaniała okazja do pogłębienia i sprawdzenia znajomości języka rosyjskiego. Zaproszeni do współudziału goście z Kaliningradu stworzą młodzieży możliwość kontaktu z żywym językiem.

Dla najlepszych uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zapraszamy!