Juwenalia Bydgoskie 2018

Brać studencka już wkrótce przejmie Bydgoszcz! Zapraszamy serdeczne na koncerty, które w dniach 16-18 maja będą odbywały się w ramach Juwenaliów Bydgoskich.

Juwenalia na UKW zostaną tradycyjnie zainaugurowane przez Blokadę Łużyka, która odbędzie się 16 maja na boisku campusu Uniwersytetu przy ul. Chodkiewicza. Wystąpią:

• Deathinitation,
  • Alhenia,
  • Just Like Greg,
  • Skakanka,
  • Sleever.

Natomiast 17 i 18 maja studenci przenoszą się na stadion Zawiszy. Impreza przygotowana przez Collegium Medicium UMK, UTP, WSG, Akademię Muzyczną, WSB, nasz Uniwersytet oraz Fundację Jeden Uniwersytet  została przygotowana z myślą o koneresach różnych gatunków muzycznych. Będzie rock, hip-hop i disco polo, a na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej estrady. Pierwszego dnia wystąpią Zespół AM, Banau, 52 oraz MIG. Drugiego dnia temperaturę w Bydgoszczy podniosą Zeus, Decapitated oraz happysad.

Studenci na wszystkie imprezy wchodzą za darmo, dla pozostałych osób wstęp jest płatny - Blokada Łużyka 10 zł, jeden dzień koncertowy na Zawiszy 15 zł, dwa dni koncertowe - 20 zł.

Bieżące informacje możecie znaleźć na Facebooku - Blokada Łużyka oraz Juwenalia Bydgoskie.

Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia, dr hab. Benedykt Odya, prof. nadzw. ogłasza godziny rektorskie 16 maja od godz. 12 oraz 17 i 18 maja.