AMP w wioślarstwie już w tę sobotę!

Po rywalizacji szczypiornistek i szczypiornistów, czas na kolejne sportowe emocje. W sobotę, 19 maja na torze regatowym w Brdyujściu odbędą się finały Akademickich Mistrzostw Polski w wioślarstwie.

W zawodach wystartuje blisko dwustu uczestników reprezentujących dwadzieścia uczelni.

Uroczyste otwarcie zawodów zaplanowano na godzinę 10. Pierwsi wioślarze przystąpią do rywalizacji o godz. 11. Wyścigi finałowe rozpoczną się natomiast o godz. 15:30. W zawodach nie zabraknie oczywiście reprezentantów naszego Uniwersytetu. Po bardzo dobrym występie na AMP w ergometrze, gdzie nasi studenci zdobyli łącznie 8 medali, liczymy na dobry występ naszej ekipy.

Organizatorem zawodów jest KU AZS UKW. Zawody współfinansowane są przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Serdecznie zapraszamy!