Dodatkowe punkty do stypendium naukowego

Biuro Karier UKW informuje, że studenci, którzy uczestniczyli w projekcie „Biuro Karier pomostem do kariery” lub zgłoszą się jeszcze do uczestnictwa w projekcie mają możliwość ubiegania się o dodatkowe punkty do stypendium naukowego. Szczegółowych informacji udziela Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich.

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest wykonanie on-line testu kompetencji miękkich tzw. Soft Skill (koniecznie jeszcze przed terminem obrony) oraz odbiór raportu z testu w Biurze Karier UKW. Pozostałe elementy wsparcia w ramach projektu są dla osób chętnych. Projekt skierowany jest do osób kształcących się na ostatnim roku studiów I i II stopnia oraz V roku jednolitych studiów magisterskich.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: biurokarier@ukw.edu.pl.

W treści maila prosimy wpisywać: „TAK, chce wziąć udział w projekcie „Biuro Karier pomostem do kariery” oraz imię i nazwisko, kierunek i rok studiów oraz numer telefonu.

Sprawdź więcej na stronie projektu.