Udany Piknik charytatywny Pracownicy Pracownikom

23 czerwca 2018 r. po raz kolejny zorganizowano piknik charytatywny „Pracownicy pracownikom”. W tym roku zebrane fundusze zostały przeznaczone na leczenie p. Aliny Kuczkowskiej-Krukowskiej (Instytut Kultury Fizycznej) oraz Kacpra Grzeszczaka, syna Pana Dariusza Grzeszczaka (Dział Administracyjno-Gospodarczy).

Podczas wydarzenia frekwencja i humory dopisały! Pracownicy UKW mogli się spotkać, pobawić i przy okazji wesprzeć szczytny cel! Podczas Pikniku udało się zebrać ponad 7 tysięcy złotych! Zaś dzięki brawurowym występom studentów z Wydziału Edukacji Muzycznej, wszyscy zebrani czuli wyjątkową atmosferę. Wydarzenie poprowadzili: Agnieszka Lewandowska i Sebastian Nowak.

Było: karaoke, występy artystyczne studentów Wydziału Edukacji Muzycznej UKW, aukcja, teleturniej Jeden z dziesięciu, loteria fantowa, w której każdy los wygrywał, zabawy dla dzieci i grill.

Dziękujemy wszystkim za udział i hojność!

Organizatorami Pikniku byli: Renta Malak, Kanclerz UKW oraz Urszula Krzyżańska, Agnieszka Lewandowska, Sławomir Łaniecki, Sebastian Nowak oraz Monika Walczak z Działu Promocji UKW.

fot. A. Obiała

Więcej zdjęć w galerii.