Rejestracja na zajęcia

Rejestracja na zajęcia odbędzie się wg harmonogramu:

• rejestracja na zajęcia podstawowe:
    • I tura (wszystkie roczniki oprócz I roku MU) 25 września - 2 października 2018 r.
    • I tura I rok MU: 1 października - 4 października 2018 r.
    • II tura: 8 października – 21 października 2018 r.
  • rejestracja na języki i zajęcia WF:
    • I tura: 26 września – 2 października 2018 r.
    • II tura: 8 października – 21 października 2018 r.
W imieniu Prorektora dr Studenckich i Jakości Kształcenia dr hab. B. Odyi, prof UKW informujemy, że z przyczyn organizacyjnych ulegają zmianie zapisy studentów na zajęcia. Dotyczy to kierunków: filologia, lingwistyka stosowana, filologia angielska, filologia rosyjska, filologia polska, kulturoznawstwo, historia, stosunki międzynarodowe, zarządzanie dziedzictwem kulturowym i ochrona zabytków, regionalistyka europejska, wojskoznawstwo, przewodnictwo i pilotaż turystyczny, filologia germańska.

Rejestracja na te kierunki zostanie uruchomiona od 1.10. Tym samym na Wydziałach Humanistycznym oraz Administracji i Nauk Społecznych przesunięciu ulegają zapisy na zajęcia z wf - od 2.10.

Kalendarz rejestracji=> www.usosweb.ukw.edu.pl