Dzień Turystyki 2018 na UKW

23 października 2018 r. zapraszamy na Dzień Turystyki 2018, którego motywem przewodnim jest Bułgaria.
Organizatorem wydarzenia jest Instytut Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego pod patronatem Ambasady Republiki Bułgarii w Polsce z siedzibą w Warszawie.

W programie przewidziano ciekawe prezentacje i warsztaty, będzie można posłuchać m.in. o wyjazdach turystycznych Polaków do Bułgarii, geocachingu w Bułgarii czy róznorodności tego kraju.
Od godz. 13.00 rozpocznie się część terenowo-szkoleniowa (tu obowiązują wcześniejsze zapisy na zajęcia trwające ok. 30-45 min./grupę; zajęcia przeznaczone są dla młodzieży szkół średnich):

• szkolenie z nordic walking,
  • terenowa gra miejska,
  • gry i zabawy psychologiczne dla potencjalnych przewodników i pilotów wycieczek turystycznych.

Imprezy towarzyszące:

• wystawa pamiątek z wyjazdów turystycznych, w tym także do Bułgarii,
  • wystawa "drewniaczków", czyli skarbów jakimi wymieniają się geocacherzy na całym świecie, wystawa kartograficzna.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa w wydarzeniu Dzień Turystyki UKW 2018 prosimy wysłać najpóźniej do 20 października 2018 r. (włącznie) drogą e-mail na poniższy adres: instytut.geografii.ukw@gmail.com.