Zbieramy „zetki” na zakup karetki – weź udział w happeningu i biegu PCK

14 października 2018 roku odbędzie się natomiast Bieg Charytatywny „Zbieramy zetki na zakup karetki”. Składać się on będzie z dwóch części:

• biegu dla dzieci na dystansie 1km,
  • biegu głównego – dla dorosłych – na dystansie 5km.

Celem Biegu Charytatywnego jest zebranie środków pieniężnych przeznaczonych na zakup nowego ambulansu dla Grupy Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Bydgoszczy oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

We wtorek, 9 października w godzinach 10.00-13.00 w holu głównym Colegium Maius przy ul. Chodkiewicza 30 odbył się happening przygotowany przez wolontariuszy z Bydgoskiej Grupy Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Podczas wydarzenia można było obejrzeć wnętrze karetki, czy przejść przyspieszone szkolenie ratownicze na fantomie.
Serdecznie zapraszamy do udziału! Więcej informacji o biegu i całej akcji w załączniku.
Zapisy na bieg: link