Uroczysta inauguracja roku akademickiego na Kazimierzowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Bydgoszczy

17 października 2018 roku w sali koncertowej Copernicanum odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podczas wydarzenia odebrano nagrody i gratulacje od włodarzy miasta, wysłuchano recitalu fortepianowego w wykonaniu Jacka Szczepańskiego z Wydziału Edukacji Muzycznej UKW oraz powitano nowego Przewodniczącego Rady Naukow Programowej KUTW, dra Sławomira Łanieckiego. Uroczystej immatrykulacji nowych Słuchaczy KUTW dokonał prof. dr hab. Jarosław Burczyk, Prorektor ds. Nauki. Przemówienia zaś wygłosili: Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Zbigniew Ostrowski oraz Prezydent Miasta Bydgoszczy, Rafał Bruski.

Więcej zdjęć: www.ukw.edu.pl